Засіб для обробки вимені після доїння

                                ДО і ПІСЛЯ: що потрібно знати?

“Сучасн222-300x225 Засіб для обробки вимені після доїнняа Ферма” рекомендує МАСТефектзасіб для обробки вимені після доїння

ПРИЗНАЧЕННЯ: Обробка вимені після доїння, загальна гігієна вимені в період сухостою. Проявляє бактерицидні та фунгіцидні властивості, має протизапальну та регенеруючу дію. Утворює захисну плівку навколо соска яскраво коричневого кольору. Компоненти препарату проникають в мікропошкодження шкіри соска, знищують мікроорганізми, пом’якшують і заспокоюють подразнену шкіру. Регулярна обробка (після кожного доїння) знижує ризик розвитку маститів і профілактує виникнення запальних захворювань шкіри вимені.

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Соски одразу після доїння занурити в засіб на 1/3 довжини. Застосовується під час усього періоду лактації. При використанні чашки для диппінгу, необхідно щодня промивати чашку і наповнювати її свіжим розчином.

 

СКЛАД: вода питної якості, згущувач, пом’якшувач, йод органічний і неорганічний, барвник, органічна кислота та протизапальні компоненти.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: +50С до +250С. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.Номер партії виробництва ідентифікується за датою виготовлення. Дата виготовлення зазначена на упаковці.