Вакуумні станції: дві вітчизняні чи одна турецька?

   Зима – сувора перевірка для будь-якої техніки! Вакуумне обладнання не є винятком – від його справності залежить здоров’я і продуктивність Ваших тварин. Як уберегти себе від раптових поломок старих вакуумних насосів або чим же їх замінити в сараї на 200 голів? Купити знову два вітчизняних вакуумних насоса, які досить гучні і до того ж споживають по 4 кВт/год кожен, або один хвалений імпортний? 6-300x169 Вакуумні станції: дві вітчизняні чи одна турецька?

   Приймаючи рішення не можна виключити ймовірність зв’язатися з недобросовісним постачальником або виконавцем, які можуть продати під виглядом дорогого імпортного обладнання неякісну підробку, або ж зникнуть відразу після установки і отримання грошей. В такому випадку Ви залишаєтеся один на один з самообслуговуванням, тепер вже Вашого вакуумного агрегату.

   ПП “Ветерина”, офіційний представник в Україні турецької компанії SEZER представляє Вашій увазі вакуумну станцію на 200 голів . 22-180x300 Вакуумні станції: дві вітчизняні чи одна турецька?

   Переваги даної станції в тому, що вона виготовлена відповідно до європейських стандартів якості, завдяки чому при енергоспоживанні 4 кВт/год вона здатна забезпечувати вакуумом сарай на 200 голів, або доїльний зал на 12 місць.

   Якість роботи вищезгаданої станції забезпечується за допомогою використання спеціального вакуумного масла, його споживання в порівнянні з вітчизняними насосами на багато порядків нижче.

   На малюнку праворуч сфотографована маслянка, яка встановлена на вакуумному насосі. Рискою на ній позначено вихідний рівень масла. Різниця між рискою і фактичним рівнем – добова витрата масла за умови дворазового доїння 200 корів в стійлах, з промиванням молокопроводу перед і після доїння. Економія масла очевидна!

   Сервісні інженери Сучасної Ферми завдяки виключно досвіду проведення робіт по монтажу вакуумних станцій, готові замінити два старих насоса типу НВДУ, на станцію SEZER.

IMAG1678-300x180 Вакуумні станції: дві вітчизняні чи одна турецька?

9-169x300 Вакуумні станції: дві вітчизняні чи одна турецька?

   Після установки виконуються пуско-налагоджувальні роботи з перевіркою контрольних показників вакуумної станції, а також консультації обслуговуючого персоналу.