SAM_0724

Установка для охолодження молока

Замовити

Product Description

УСТАНОВКА  ДЛЯ ОХОЛОДЖЕННЯ МОЛОКА

 Устаткування для охолодження  та тимчасового зберігання молока, з рекуперацією тепла, призначена для охолодження молока та його тимчасового зберігання, з одночасним нагріванням води для технологічних потреб в акумуляційних ємностях.

Молокоохолоджувач являє собою ємність закритого типу з харчової нержавіючої сталі, всередині якої знаходиться випарник. Основні системи для охолодження молока – це системи з безпосереднім охолодженням і системи з теплоакумуляцією.

Головне завдання збереження якості молока – це його якнайшвидше охолодження відразу після закінчення процесу доїння.

Максимально швидке охолодження молока дозволяє отримати високоякісну сировину для виробництва продуктів молочної промисловості, з підтримкою гігієнічних стандартів на найвищому рівні. Наші установки для охолодження молока дозволяють охолоджувати молоко за 2 години до температури + 4˚С. Температура молока в молочній ємності вимірюється за допомогою термометра спротиву . При досягненні температури молока +4 ° С агрегати відключаються. При зростанні температури до 5 ° С агрегати включаються знову.

Технологія виробництва і конструкторські розробки дозволяють виробляти установки для охолодження молока в замкнутому циклі (від розкрою металу до виготовлення систем керування охолодженням і мийкою цистерни). Самий технічно складний елемент танка-охолоджувача – це теплообмінник-випарник.  Не кожен виробник танків-охолоджувачів в Європі виробляє даний елемент, в Республіці Білорусь  наше підприємство є єдиним виробником таких випарників.

Резервуар являє собою конструкцію з нержавіючої сталі марки AISI 304 з теплоізоляцією, що забезпечує тривалий термін служби і збереження температури молока при непрацюючих компресорах (максимальне підвищення – 1˚С на добу).

Товщина ізоляційного матеріалу (екологічно нешкідливий спінений поліуретан) становить 50мм, що дозволяє запобігати теплові втрати і сприяє низькому рівню споживання енергії.

Внутрішня оболонка резервуара підтримує якість молока, яке перебуває в резервуарі , за рахунок ідеальної поверхні. Зачищена від зварних швів поверхня має шорсткість не менше Ra 2,5, що забезпечує бездоганну мийку в автоматичному режимі і запобігає утворенню і розмноження бактерій.

Випарник виготовляється такої конструкції, що дозволяє зберігати всі смакові якості продукту, не утворює льоду в молоці і проходить випробування при тиску не менше ніж 60Атм.

Установка оснащена автоматом управління власного виробництва, що забезпечує контроль за роботою компресорно-конденсаторного агрегату і автоматичної мийки, а також за процесом перемішування і охолодження.

Автомат управління укомплектований електронним термометром, електромагнітними клапанами подачі води, дозувальними кислотно-лужними насосами, лічильниками холодної та гарячої води. Перераховані вище елементи автомата управління дають можливість керувати і контролювати роботу молочного танка, і дозволяють отримати високоякісний продукт.

Автоматична мийка проста в управлінні включає в себе 7 етапів промивки, кожен з яких можна неодноразово повторювати за потребою, а встановлений в автоматі тен дозволяє нагрівати воду і кислотно-лужний розчин до необхідної температури і забезпечує якісну мийку резервуара. Розпилювальна головка, що обертається під напором рідини, забезпечує потрапляння кислотно-лужного розчину на всі стінки ємності.

Системи з безпосереднім охолодженням включають в себе холодильний агрегат, що забезпечує подачу охолоджуючого холодоагенту, який відбирає тепло у молока, що знаходиться в молокоохолоджувачі відповідного обсягу.

Установка не тільки охолоджує молоко після доїння до температури нижче + 4 ° С, але забезпечує і його зберігання при цій температурі, а також автоматичну промивку молочної ємності після вивантаження молока.

Охолоджувач молока включає в себе наступні складові частини: молочну ємність з вбудованим випарником холодильного агента, зовнішній кожух з теплоізоляцією, пристрій суфлірующій, кран вивантаження молока, миючі головки, систему промивання.

Установки для охолодження молока комплектуються сучасними, високонадійними компресорно-конденсаторними агрегатами, з системою автоматики для роботи в діапазоні температур від 0 до + 48˚С навколишнього середовища, в якому використовується екологічно безпечний фреон R404а; лопатевими мішалками, конструкція яких забезпечує рівномірне і плавне перемішування молока по всьому об’єму, виключаючи його спінювання.