Наші партнери

polanes-logo Наші партнериPOLANES – це сімейний бізнес із міста Бидгощ, Польща. Компанія багато років працює в сегменті технологій виробництва молока і систем автоматичної годівлі корів.

Polanes пропонує сучасні та перевірені часом технології для вього циклу виробництва молока: від лінійних доїльних установок (молокопроводів), доїльних залів та кормових систем, до комплексного управління стадом. 

 ОАО «Гомельагрокомплект»123 Наші партнери– це сучасне модернізоване підприємство з великим інноваційним потенціалом, діяльність якого в першу чергу враховує зацікавленість споживача в якісній продукції за доступною ціною. Основна перевага доїльних установок ВАТ «Гомельагрокомплект» – технологічність, надійність і довгострокове якісне гарантійне та сервісне обслуговування. Але головне – порівняно невисока вартість. Адже окремі модифікації цього обладнання на 95% складаються з деталей і модулів білоруського виробництва. Є модифікації з використанням професійного програмного забезпечення ізраїльського виробництва.

 sezer Наші партнериSEZER Tarım Ltd. Sti. забезпечує потреби тваринників в обладнанні продуктами, з високою якістю виготовлення відповідно до сертифіката якості TSE EN ISO 9001: 2000.
Компанія SEZER надає для потреб тваринництва системи доїння великої та дрібної рогатої худоби та запасні частини, вакуумні насоси, стійлове обладнання, системи гноєвидалення та інше, будучи гравцем ринку молочного обладнання більше вже 30 років.

genes Наші партнериЗавод гумових виробів GENES був заснований в 1988 році.
Для того, щоб отримати найвищу якість, виробник використовує тільки кращі, перевірені компоненти, і інвестує в сучасне виробниче обладнання.
Одним з виробничих напрямків є виробництво високоякісної доїльної гуми і молочних шлангів.
При виробництві своєї продукції компанія користується консультаціями науковців з сільськогосподарської академії в Познані. На виробництві впроваджено системи управління якістю ISO 9001.

avita-1-300x165 Наші партнериКомпанія Avita була заснована в 1996 році та сфокусована на виготовленні високоякісної продукції для великої рогатої худоби.
На даний момент на виробничих потужностях, що належать компанії, проводиться величезна кількість продукції, що забезпечують потреби тваринницької галузі.
Асортимент включає в себе вироби для догляду за тваринами і тваринницькими приміщеннями, змінні деталі доїльних установок, товари для зоотехнії і ветеринарії.

bratslav1-300x74 Наші партнери

Український виробник доїльного обладнання та устаткування для тваринництва. Група компаній Брацлав складається з 16 підприємств розміщених в Україні, Росії, Білорусії та Казахстані і співпрацює більш ніж з 30 країнами світу.