Монтаж і модернізація обладнання

Важливість якісного монтажу будь-якого устаткування можна усвідомити лише через деякий час після здачі об’єкта в експлуатацію. Адже з часом все огріхи, допущені при монтажі, можуть перетворитися в серйозні несправності.

   Так, наприклад, при різанні труб з нержавіючої сталі, на внутрішній поверхні утворюється окалина у вигляді задирок, і якщо їх не прибрати це може стати проблемою. Через деякий час про ці задирки починають рватися пижі при промиванні, і в трубі починають накопичуватися залишки молока, які закису негативно впливають на сортність всього молока після доїння.

    Це лише одна з найбільш частих помилок, що допускаються при монтажі молокопроводів. А таких, здавалося б неважливих дрібниць, на жаль, ми часто нараховуємо не один десяток на кожній доїльної установки.

   Єдиний спосіб уберегти себе від можливих проблем з доїльним устаткуванням надалі – звернутися до професійної команді, з достатнім досвідом подібних робіт, яка несе повну відповідальність за якість виконаних робіт.

   Ще одним не менш важливим критерієм по вибору компанії для монтажу доїльного обладнання або його сервісного обслуговування, є їх мобільність і оперативність. Тварини, на відміну від техніки, не мають можливості перебувати тривалий час без відповідного обслуговування. Тому швидкість реагування і оперативність виконання робіт мають дуже важливе значення.

   Компанія “Ветерина” (Сучасна Ферма ™) – це не тільки склади з доїльним устаткуванням, комплектуючими, запчастинами та обладнанням для тваринницьких ферм, а й досвідчений колектив, що розбирається у потребах тваринницьких господарств України.

  Ми пропонуємо Вам послуги з монтажу, налагодження та запуску обладнання, сервісного обслуговування та діагностики вже готових систем.

Користуючись послугами нашої сервісної служби, Ви отримуєте такі переваги:

Швидкість реагування.
Висока якість обслуговування.
Наявність необхідних запасних частин на складі.
Контроль над якістю сервісного обслуговування.
Гарантійне обслуговування.
Консультації в режимі реального часу.