дояр в доильном зале поланес доит козу
1514131211Доїння кіз та овець в залі0331парень доит козуkozy-halaDSC_1089

Доїльні зали для кіз та овець

В останні кілька років значно збільшується попит у всьому світі на продукти з козинного та овечого молока, як найціннішого продукту в цілісному вигляді і сировини для смачних сирів, напоїв та інших здорових продуктів харчування.

Компанія POLANES бажаючи допомогти простим фермерам, які хочуть доїти від 100 до 600 тварин на годину, розробив ряд доїльних систем, які відмінно підходять для дрібних жуйних тварин.

Акцент в розробці доїльних залів для кіз і овець був зроблений на те, що найбільший час, який фермер витрачає на доїння кіз, доводиться на етапи підготовки тварин до доїння, тому що через відносно невеликий об’єм вимені, доїння відбувається дуже швидко. 

Категорії: ,
Замовити

Product Description

Інша річ процес запуску тварин в зал, розстановка тварин по місцях для доїння, їх фіксація, підготовка вимені і звільнення залу після доїння кожної групи. Ці процеси в зв’язку з великою кількістю тварин можуть займати значну частину часу. Саме тому, правильна організація простору і технологічних проходів в доїльному залі має настільки важливе значення.

Компанія Polanes поставляючи своїм клієнтам доїльні установки і підтримуючи з ними постійний зворотний зв’язок, зупинилася на доїльному залі паралельного типу з доїльною ямою для роботи оператора і годівницею, яка після входу кіз в зал чітко фіксує їх в своїх доїльних місцях. Це основний тип доїльних установок вироблених польським заводом для кіз і овець. Такі зали комплектуються як системами електронної пульсації і повним арсеналом управління поголів’ям, так і пневматичними системами пульсації і мінімально необхідним переліком функцій.

Але переваги у кожного фермера різні, і за індивідуальним замовленням асортимент доїльних залів може включати і доїльні зали з системою швидкого фронтального виходу, системою автоматизованого годування, електронної ідентифікації та зважування, а також доїльні зали на естакаді, виконаної з нержавіючої сталі.

Доїльні зали для кіз і овець Polanes:

  • адаптовані до продуктивності стада від 100 до 600 тварин на годину;
  • система автоматичної селекції, радіоідентіфікаціі, харчування, вимірювання продуктивності тварин і всього стада;
  • компоненти, розроблені спеціально для кіз і овець-доїльні апарати, пульсатори, контролери доїльного
  • місця, конструкції доїльного залу;
  • аналіз і звіт в системі управління стадом INFODEX.

Все це розмаїття доїльних установок, розраховане на ефективне доїння кіз і овець з найменшими втратами часу на організацію процесу доїння, при цьому зберігаючи якість молока на найвищому рівні.

Співробітникам компанії Ветерина відомо наскільки цінним ресурсом для фермера є час і налагодженість технологічного процесу, тим більше, при роботі з дрібною рогатою худобою. Це і стало тією причиною, чому ми пропонуємо доїльне обладнання фірми Polanes. Це той варіант, який дозволить знизити витрати на автоматизацію доїння, і оптимізувати витрати на подальше обслуговування.

Як працює доїльний зал для кіз Polanes дивіться на відео: