електронний пульсатор із лічильником молока
717277hp photosmart 720521IMG_0433814280

Молокопроводи із системою електронної пульсації та індивідуального обліку молока

Категорії: ,
Замовити

Product Description

Данне обладнання призначене для якісного доїння корів в стійлах, завдяки використанню електронних пульсаторів із функцією масажу вимені та контролем якості видоювання. Відтепер, частота та співвідношення пульсацій ніяк не залежать від величини вакууму в системі та корегуються виключно електронікою в доїльному апараті.

Особливості конструкції молокопроводів фірми POLANES:

74 Молокопроводи із системою електронної пульсації та індивідуального обліку молока

Доїльна установка проектується із таким розрахунком, аби рух молока до танку-охолоджувача мав найкоротший шлях та найменшу кількість поворотів. Відомо, що чим гостріший кут повороту, тим сильніше на ньому збивається жир з молока. Саме тому, всі відводи фірми POLANES виконані із великим радіусом повороту. Це є додатковим фактором, для максимального збереження природної жирності молока.

В свою чергу, чим коротший шлях молока до танка-охолоджувача, і чим менше перепон на його шляху (дозаторів, запірної арматури, перепадів висот і т.п.), тим меншому фізичному впливу піддасться молоко при його транспортуванні, і тим ефективніше буде проходити процес мийки та дезінфекції обладнання. Що, доречі, є досить важливою статтею витрат при постійній експлуатації обладнання.

            Молокопровід побудований із 52 мм неіржавіючої труби, яка має поліровану внутрішню поверхню, та відповідає усім гігієнічним та технічним стандартам згідно до ISO 5707:2007 «Milking machine installations». Такий діаметр труби ідеально підходить для доїльних установок на 100 і 200 голів, та значно зменшує коливання вакууму в підсоскових камерах доїльних апаратів під час доїння корів. На відміну
від молокопроводів, що виготовлений з використанням 40 мм скляної або неіржавіючої труби, в таких установках зменшується майже до нуля таке явище, як відпадання доїльних апаратів під час доїння. Також пропадає необхідність перевищувати рекомендований зоотехнічними нормами рівень вакууму, який інколи сягає 58 – 64 кПа (при рекомендованому вакуумі для молокопроводів – 48 кПа), що, безперечно, позитивно впливає на здоров’я вимені корів.

Вакуумна установка:

 • Вакуумний агрегат POLANES, продуктивністю до 3000 л/хв. – чудове рішення для стабільного вакууму на багато років вперед;
 • Глушник для зменшення шумового забруднення на господарстві, та вакуумний ресивер із системою очистки повітря на 80л, для попередження потрапляння бруду в насос та виведення його з ладу;
 • Основний вакуумний трубопровід виготовлений із посиленої ПВХ труби діаметром від 63 до 110 мм, та оцинкованим 1 1/2” або пластиковим 50 мм вакуумпроводом в доїльному залі. Вакуумроводи обладнані конденсатовідвідними клапанами в найнижчих точках лінії, для запобігання передчасного забруднення трубопроводів, та разом із ресивером унеможливлюють потрапляння вологи в вакуумний насос;

Молочна установка:

 • Молокоприймач POLANES 45/52, ємністю 45 літрів, як і всі інші елементи доїльного обладнання, виконаний згідно до міжнародного стандарту ISO 5707. Виконання із неіржавіючої сталі робить його найбільш зручним в використанні, а детально продуманий консруктив дозволяє із легкістю його обслуговувати. Молокоприймач розроблений таким чином, аби зменшити кількість деталей, що можуть з плином часу спричинити погіршення якості роботи системи. Саме завдяки такому підходу, молокоприймач потребує мінімального обслуговування в процесі довготривалої експлуатації;
 • Запобіжна камера – санітарна ловушка, виконана із прозорими стінками для контролю та попередження потрапляння молока до вакуумної системи;
 • Молочний насос Р75 або Р110, продуктивністю 6 та 10 т/год відповідно, керується блоком управління в автоматичному режимі.

Система промивки:

 • Автомат промивки AQUATRONIC із ємністю баку 150 л та потужністю ТЕНів від 3 до 24 кВт, який керує процесом доїння та миття обладнання, без участі персоналу.
 • Пристрій програмується під кожен конкретний молокопровід в залежності від довжини молочних труб.
 • Автоматичне дозування миючих засобів відповідно до кількості води та рекомендованої концентрації робочого розчину,
 • Автоматичний зневоднюючий клапан не допускає накопичення залишків води, що залишилась після миття обладнання, та одразу після закінчення мийки просушує всю систему трубопроводів;
 • Перемикач безпеки режимів доїння-миття блокує роботу доїльного обладнання у випадку, коли місце знаходження шлангу для викачки молока не відповідає виставленій програмі. Якщо ви хочете ввімкнути процес промивки, але забули від’єднати молочний шланг від ємності із молоком, то процес миття не почнеться, доки ви не під’єднаете шланг до пристрою промивки;

Доїльні апарати:

 • Підвісна частина ANATOMIC 300 – підібрана таким чином, аби забезпечити рівномірне та швидке відведення молока від дійок. Завдяки цьому досягається рівномірність вакууму в підсоскових камерах доїльного апарату, майже до нуля зводиться можливість перехресного зараження дійок вимені збудниками маститу, та підвищується швидкість доїння.
 • Молочно-вакуумні крани TRICO II сконструйовані таким чином, аби вакуумну та молочну трубу можна було розміщувати одна відносно іншої в будь яких просторових положеннях. Завдяки цьому, значно покращується зручність користування молокопроводом. Відтепер, вакуумна труба не є найнижчою точкою, яка завжди заважала при переміщенні персоналу в проходах корівника.

Також, дані крани мають якісно виконану контактну группу, яка передає живлення для електронного пульсатора.

Доїльний апарат KOMPAS:

 • Новаторським рішенням для наших господарств є доїльний аппарат із функцією стимуляції вимені на основі миттєвого виміру молоковіддачі, та відображення кількості видоєного молока в режимі реального часу.
 • Частота пульсацій змінюється у відповдності до інтенсивності молоковіддачі, що оптимально стимулює вим’я корови та має мінімальний негативний вплив на його здоров’я.
 • Електронний пульсатор підтримує стабільний вакуум під час доїння, та має функцію примусового масажу вимені, який може бути використаний при роздої первісток, або при доїнні тугодійних корів.
 • Доїльний аппарат фіксує закінчення молоковіддачі, після чого сигналізує оператору машинного доїння про закінчення доїння та про необхіднясть зняття доїльного апарату. При цьому, алгоритм роботи пульсатора змінюється таким чином, щоб вакуум не травмував вим’я, а підвісна частина залишалася висіти на вимені. Завдяки цьому, повністю виключається можливість сухого доїння, з причини несвоєчасного зняття доїльних апаратів.
 • Завдяки функції автоматичного вимкнення режиму доїння при закінченні молоковіддачі, достатньо лише однієї доярки аби одночасно використовувати вісім доїльних апаратів, не створюючи небезпеки для здоров’я тварин.

 Доїльний апарат INPULS:

 • Доїльний апарат із електронним пульсатором INPULS – це просте та бюджетне рішення для ощадного доїння.
 • Електронний пульсатор підтримує стабільний вакуум під час доїння, та має функцію примусового масажу вимені, який може бути використаний при роздої первісток, або при доїнні тугодійних корів.
 • Лише одна кнопка на корпусі пульсатора дозволяє ввімкнути режим масажу вимені: при одноразовому натисканні на 15 секунд, дворазовому – 30, трьохразовому – 45 секунд.
 • Частотний вакуумрегулятор    

Базовий комплект вакуумної установки може бути дообладнаний додатковим частотним вакуумрегулятором інвенторного типу, який управляє обертами електродвигуна в залежності від величини вакууму. Це дозволяє економити на використаній електроенергії, витратах вакуумної оливи, та збільшує ресурс вакуумної установки.