Лінійні молокопроводи на 100 та 200 голів

   Доїльна установка лінійного типу призначена для доїння корів у стійлах, при прив’язному утриманні.

    Завдяки тому, що ми співпрацюємо безпосередньо з компаніями виробниками доїльного обладнання, ми можемо комплектувати молокопроводи будь-якої конфігурації і на будь-який бюджет, за вигідними для вас цінами.

 

Категорія:
Замовити

Product Description

   Доїльний агрегат АДСН призначений для машинного доїння корів в стійлах, транспортування видоєного молока в молочне приміщення, пропорційного розподілу видоєного молока між доярами, фільтрації і збору його в резервуар.

   Молочна система установки АДСН (2 АДСН) складається з лінійного молокопроводу, виготовленого з нержавіючих труб внутрішнім діаметром 50 мм; напірного молокопроводу, виготовленого з нержавіючої труби з внутрішнім діаметром 25 мм, і молокоопорожнітелей з молочними насосами. Труби, з яких складається лінійний і напірний молокопровід, мають поліровану внутрішню поверхню. На кожній лінії доїльної установки є в наявності секція, призначена для прийому і підйому молока в молокопровід.

   Вакуумна система складається з лінійного вакуумпровода з оцинкованої труби Ду 40 оц. і магістрального вакуумпровода з пластмасових труб ПВХ Ø 110, двох вакуумних станцій СН-60 АМ, продуктивністю не менше 60 м³ / год кожна, вакуумного регулятора і вакуумного розширювача. Це забезпечує стабільний вакуум в режимі доїння і в режимі промивки. Сумарна потужність двох вакуумних станцій становить 8 кВт. Робоча вакуумметрическое тиск в системі – 48 ± 1 кПа.

   Пристрій фільтрації молока призначений для очищення молока від механічних домішок. У комплект входять змінні фільтруючі елементи.

  Дозатор молока призначений для вимірювання кількості молока, надоєного кожним доярем від однієї групи корів. Дозатор молока складається з секції АДС 08.00.000 і пристрої обліку молока УПУМ-01 (один пристрій на 4 групи корів). Секція складається з Молокоприемники, циліндра і кришки з поплавковим пристроєм.

   Доїльна апаратура складається з підвісної частини доїльного апарату, пульсатора попарного доїння та комплекту шлангів, скріплених кільцями. У колекторі знаходиться клапан, який при спаданні склянок з вимені корови автоматично закривається і перекриває доступ вакууму в стакани, тим самим запобігаючи засмоктування бруду в колектор. Пульсатор служить для перетворення постійного вакууму в змінний. Дійкова гума виконана з високоякісного матеріалу. Доїльний апарат попарного доїння з пульсатором L-80 (L-02) працює на доїльному агрегати з урахуванням допустимого коливання вакууму і ступенем забруднення пульсатора з частотою пульсації 60 ± 3 в хв. і співвідношення тактів: смоктання / стиснення 60/40 або 70/30. Колектор забезпечує безперебійне надходження молока і перешкоджає вспениванию і розбризкування молока, а також забезпечує стабільний вакуум в підсосковій камері. Також є доїльна апаратура для доїння в доїльні відра хворих корів і корів після отелення.